Apartamenty  Ustka

Rezerwacja: Zadzwoń +48 503 053 114

Zasady rezerwacji "STUDIO" - Apartamentów w Ustce

 

Rezerwacja z wpłatą zadatku

Wstępnej rezerwacji dowolnego z naszych apartamentów nad morzem w Ustce dokonuje się drogą mailową lub telefonicznie.

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, rezerwujący otrzyma e-mailem lub telefonicznie potwierdzenie wraz z określeniem warunków   wynajmu:

- określenie, który  apartament jest wynajmowany

- strona internetowa, na której znajduje się dokładny opis wyposażenia apartamentu, warunków wynajmu oraz wiele zdjęć

- cena/dobę

- pozostałe koszty

- łączny koszt pobytu

- wysokość wymaganego zadatku i nr konta w celu dokonania jego wpłaty.

W tym momencie następuje wstępna rezerwacja apartamentu.

Zadatek powinien zostać wpłacony w ciągu 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji. Brak potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku (wpływu pieniędzy na nasze konto) w ciągu 5 dni spowoduje anulowanie rezerwacji.

W tym samym czasie może biegnąć równolegle kilka procesów wstępnej rezerwacji dotyczących tego samego terminu i apartamentu. Rezerwacja zostanie dokonana na rzecz klienta, którego wpłata wpłynie jako pierwsza na nasze konto. O fakcie wpływu zadatku klient, którego rezerwacja doszła do skutku zostanie poinformowany e-mailem. Otrzyma również bankowe potwierdzenie wpływu zadatku, które stanowi jednocześnie potwierdzenie rezerwacji. Pozostałe wpłaty zostaną zaliczone na poczet rezerwacji innego uzgodnionego apartamentu, rezerwacji w innym uzgodnionym terminie bądź zwócone na konto wpłacającego najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Po dokonaniu wpłaty zadatku i dokonaniu rezerwacji jego zwrot nie przysługuje.

Istnieje natomiast możliwość zmiany terminu (w miarę możliwości - wolnych terminów) lub przeniesienia rezerwacji na innego klienta.

 

Rezerwacja bez zadatku

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość rezerwacji bez wpłaty zadatku. Głównie wówczas, gdy do dnia przyjazdu pozostało mniej niż  7 dni.

 

Przyjazd

Będziemy na Państwa oczekiwali w apartamencie w uzgodnionym telefonicznie czasie, objaśnimy funkcjonowanie całego wyposażenia. Następnie pobierzemy od Państwa pozostałą część (lub całość) ceny za cały okres pobytu (w gotówce) i dopiero wówczas przekażemy klucze.

 

Doba noclegowa

Doba zaczyna się standardowo o godzinie 17.00 a kończy o godzinie 11.00. Po uzgodnieniu z nami istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu bądź późniejszego wyjazdu (jeśli apartament nie jest w tych dniach wynajęty).

Przedłużenie pobytu o więcej niż 4 godziny może pociągnąć za sobą konieczność opłaty w wysokości  połowy ceny jednej doby.

W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę, bardzo prosimy o powiadomienie nas telefonicznie odpowiednio (co najmniej godzinę) wcześniej.

 

Cena i zakres świadczeń

Cena usługi obejmuje świadczenia w zakresie opisanym na stronie domowej apartamentów STUDIO: Ustka apartamenty .

 

Liczba osób/dzieci

Liczba osób zamieszkujących apartament jest ograniczona do podanej na stronie internetowej tego apartamentu. Dzieci w wieku powyżej dwóch lat są wliczane do liczby osób zamieszkujących wynajmowany apartament. Dodatkowe osoby (również dzieci) wymagają wcześniejszego uzgodnienia i dodatkowej opłaty.

 

Sprawy porządkowe

Prosimy naszych Gości o utrzymywanie apartamentu w porządku.

Prosimy też o natychmiastowe poinformowanie nas o ewentualnych uszkodzeniach i brakach, które stwierdzą Państwo po przyjeździe.

Przed wyjazdem prosimy o wyniesienie śmieci

W przypadku jakichkolwiek trudności, ewentualnych szkód lub awarii prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie telefonicznie - wszelkie problemy zostaną  przez nas rozwiązane w ciągu 24 godzin.

 

Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku oznacza przyjęcie przez Państwa niniejszych zasad.