Cialis accept btc
 
 
Apartamenty Ustka
Apartament "POD SOSNAMI" - w otoczeniu sosnowego lasu, na najładniejszym osiedlu "Cztery żagle" w Ustce
Ustka Apartamenty
Apartament "POD SOSNAMI" - aneks kuchenny
Ustka apartamenty
Apartament "PRZYSTAŃ" - 200m od promenady i plaży po wschodniej stronie w Ustce
Apartamenty nad morzem
Apartament "PRZYSTAŃ" - kuchnia

Ustecki blog jest otwarty dla wszystkich, którzy trafili na tę stronę.

Jeśli masz ochotę, to właśnie tu możesz szerzej opisać swój pobyt w Ustce i przelać na elektroniczny papier swoje wrażenia z Ustki.

Opublikujemy Twój artykuł po sprawdzeniu go przez moderatora.

Ewentualne zmiany w tekście uzgodnimy z Tobą

2013-02-22

Dobre portale turystyczne

czyli gdzie można nas znaleźć.

 

Wszyscy "kwaterodawcy" oferujący w Internecie swoje kwatery mają problem z wyborem miejsca, w którym będą się reklamować.

Nieproduktywnie wydać pieniądze na reklamę w sieci jest bardzo łatwo.

W ostatnim czasie pojawiło się w Internecie mnóstwo bezpłatnych i płatnych stron, na których oferowana jest reklama naszych apartamentów, pokoi, hoteli i wszelkich innych miejsc noclegowych.

Jak wybrać wśród tej całej masy stron tę, która przyniesie realny wzrost zainteresowania naszą własną stroną internetową i w konsekwencji wzrost liczby wynajętych noclegów?

Nie jest to proste i z reguły zajmuje sporo czasu.

Wiadomo nie od dziś, że jednym z głównych źródeł poszukiwania informacji w sieci są wyszukiwarki internetowe. Tą, której używamy najczęściej jest Google.

Chcąc znaleźć interesujące nas media reklamowe wystarczy wpisać w pole wyszukiwania Google hasła, które wpisałby internauta szukający oferowanego przez nas rodzaju noclegu. Jako wynik wyszukiwania pojawią się strony internetowe. Część z nich będzie katalogami noclegów. Te właśnie nas interesują. Zapisujemy sobie kilka z najwyższych pozycji.

Operację powtarzamy wpisując inny zestaw słów kluczowych.

Przykładem takich słów kluczowych dla wynajmowanego apartamentu w Ustce byłyby na przykład:

-ustka apartamenty,

- apartamenty ustka,

- apartamenty w ustce,

oraz wszystkie warianty w liczbie pojedynczej:

-ustka apartament,

- apartament ustka,

- apartament w ustce.

Najczęściej pojawiające się na najwyższych pozycjach katalogi zawierające oferty noclegowe są tymi, które nas interesują.

 

Innym sposobem jest wyszukanie w Internecie statystyk odwiedzin poszczególnych portali branżowych.

Są w sieci instytucje, które zajmują się zbieraniem takich statystyk. Najświeższą, pochodzącą z listopada 2015 jest statystyka  opublikowana na stronie media2.pl.

Wykres

 

Teraz sprawdzamy zasady publikacji ogłoszeń, ich cenę oraz sposób szeregowania ogłoszeń wewnątrz serwisu.

Dlaczego jest to takie ważne?

Czytaj więcej: Dobre portale turystyczne

 

Ustka apartamenty

 

 

Apartamenty nad morzem na wynajem jako źródło stałego dochodu

    Poprawny wybór inwestycji to duże prawdopodobieństwo dochodu z tej inwestycji na starość.
Czy apartamenty nad morzem pod wynajem są przyszłościową inwestycją?
Policz koszty, przychody i dochód z inwestycji.
Wybranie przyszłej inwestycji będzie łatwiejsze.

Wiele osób mających środki finansowe przemyśliwuje jak je pomnożyć.
Każdy chciałby, żeby poczyniona lokata miała odpowiednią rentowność i najlepiej, żeby nie ponosić przy tym znacznego ryzyka. Każdy ma swoje zasady, każdy stawia sobie jakieś priorytety.

Czytaj więcej: Inwestycja w apartamenty nad morzem na wynajem

 

Zmiany w Ustce

 

      Ustka zmienia się na lepsze z roku na rok. W każdym kolejnym następne fragmenty miasta otrzymują szansę na to, by zostaćjego najładniejszą częścią.

Przede wszystkim dalsza część ulicy Marynarki Polskiej dzięki przebudowie (niektórzy, nie wiedzieć dlaczego, nazywają to rewitalizacją) przybiera postać uliczki z końca dziewiętnastego lub początku dwudziestego wieku i zachęca do odpoczynku w cieniu drzew na zrobionych z metalu ławkach, które wraz ze zmrokiem są oświetlane przez latarnie przypominające wyglądem te dawne, zasilane gazem.

Czytaj więcej: Zmiany w Ustce

 

Urodzinowa niespodzianka w Ustce

 

    Moja żona jak co roku obchodzi urodziny zimą. Od jakiegoś czasu bywa, że mam problem z doborem podarku dla niej z tej okazji. Tym razem gratka była nadzwyczajna bo okrągła. Kwiaty są zawsze dobre i żona je kocha jednak to przecież najczęściej tylko "jazda obowiązkowa" - suplement do tego prawdziwego podarunku. Nawet 50 białych róż ze poważnym dodatkiem również śnieżnobiałej eustomy nie sprawiło by takiego odczucia, o jakie chodziło mi przy tej okrągłej sposobności. Pachnidła ograły się już dawno. Wprawdzie jest to taki podarunek, który oryginalnej dziewczynie nie znudzi się nigdy, a moja małżonka takową kobietą jest na pewno (dowód wywiodę przy innej sposobności), jednak pragnąłem być chociaż nieco oryginalny.

Czytaj więcej: Urodzinowa niespodzianka

 

Ustka staje się perełką nad morzem

 

 

    Ustka położona jest na północno-zachodnim skraju województwa pomorskiego, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego, w odległości 17 kilometrów od Słupska. Jest siedzibą władz miasta i gminy, uzdrowiskiem, miejscowością turystyczną i portem rybackim. W mieście dominuje funkcja turystyczna i uzdrowiskowa oraz funkcje związane z gospodarką morską. Znajduje się tu port morski oraz osobowo-towarowe przejście graniczne. W lecie działa promowe połączenie z duńską wyspą Bornholm, co stwarza dodatkowe możliwości wzrostu turystyki międzynarodowej.

Czytaj więcej: Ustka staje się perełką nad morzem