Ustka apartamenty
Apartament "PRZYSTAŃ" - 200m od promenady i plaży po wschodniej stronie w Ustce
Apartamenty Ustka
Apartament "POD SOSNAMI" - w otoczeniu sosnowego lasu, na najładniejszym osiedlu "Cztery żagle" w Ustce
Apartamenty nad morzem
Apartament "PRZYSTAŃ" - kuchnia
Ustka Apartamenty
Apartament "POD SOSNAMI" - aneks kuchenny

Przeczytane dla Was

2013-02-08

Carlos Santana wystąpi w Dolinie Charlotty koło Ustki

To będzie prawdziwa atrakcja tego lata w Ustce.

W lokalnych mediach ukazała się informacja pochodząca od właściciela Doliny Charlotty, że  Carlos Santana wystąpi ze swoim zespołem na tegorocznym Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty koło Ustki. Będzie to już siódma edycja tego festiwalu. Starania o to, żeby słynny muzyk rockowy przyjechał do Doliny Charlotty trwały prawie tak długo, jak sam festiwal.Carlos Santana zagra dla swoich fanów w czasie finałowego koncertu, w dniu 3 sierpnia. Na deskach amfiteatru w Strzelinku wystąpi on w ramach europejskiego tourne. Oprócz Polski rockman wystąpi również w Pradze i Londynie.

Pewnie niektórzy czytelnicy tej wiadomości czytając listę miast, do których przyjedzie Santana, będą się zastanawiali gdzie jest to Strzelinko. Myślę, że władze Słupska i Ustki powinny dorzucić się do promocji Doliny Charlotty. Wielu turystów odwiedzi te miasta właśnie dzięki Dolinie.

Dla porządku muszę zaznaczyć, że ceny biletów na koncert będą również "gwiazdorskie". Będzie je można kupić od przyszłego tygodnia na stronach ticketpro.pl.

Cena w zależności od miejsca to 250, 220 lub 185 zł.

Opracowano na podstawie informacji na stronie: http://www.gp24.pl