Ustka apartamenty
Apartament "PRZYSTAŃ" - 200m od promenady i plaży po wschodniej stronie w Ustce
Apartamenty Ustka
Apartament "POD SOSNAMI" - w otoczeniu sosnowego lasu, na najładniejszym osiedlu "Cztery żagle" w Ustce
Apartamenty nad morzem
Apartament "PRZYSTAŃ" - kuchnia
Ustka Apartamenty
Apartament "POD SOSNAMI" - aneks kuchenny

Przeczytane dla Was

2013-02-05

Rozpoczęto budowę kładki nad kanałem portowym w Ustce

 

Ustka zyska nową atrakcję turystyczną i znaczącą poprawę komunikacji pomiędzy obydwoma (wschodią i zachodnią) częściami miasta.

Trwające już od jakiegoś czasu prace przygotowujące budowę przejścia przez kanał portowy w Ustce wkroczyły w kolejny etap. Firma projektująca kładkę wraz z jej wykonawcą, firmą Hydro-Naval, przedstawiły pod koniec stycznia komisji Budżetowej Rady Miasta Ustki  wstępną koncepcję projektu oraz wizualizację samej kładki. Przejście ma być gotowe na koniec 2013 roku. Pozwoli na komunikacyjne połączenie nadmorskich stref zachodniej i wschodniej części Ustki. Turystom z zachodniej strony łatwiej będzie skorzystać z atrakcji i szerokiej oferty gastronomicznej promenady, a tym ze wschodniej strony umożliwi skorzystanie ze spokoju i ciszy szerokich plaż Ustki zachodniej. Wyrówna to również wykorzystanie plaż obydwu części miasta, co z pewnością wzbogaci ofertę Ustki. Przyczyni się też siłą rzeczy do szybszego, faktycznego włączenia nadmorskiej części zachodniej Ustki do miasta. Ruch turystyczny po tej stronie miasta wymusi jej lepsze zindustrializowanie. Kto wie, czy nie spowoduje przyśpieszenia decyzji o budowie infrastruktury turystycznej z wykorzystaniem zachodniego pasa nadmorskich wydm. Bardziej realna stanie się budowa zachodniej promenady.

Film z plastyczną wizualizacją kładki w działaniu podczas prezentacji dla Rady Miasta znajdą Państwo pod adresem: http://www.ustkapogoda.pl/ustka/atrakcje-w-ustce

 

Opracowano na podstawie: http://www.ustkapogoda.pl