Ustka apartamenty
Apartament "PRZYSTAŃ" - 200m od promenady i plaży po wschodniej stronie w Ustce
Apartamenty Ustka
Apartament "POD SOSNAMI" - w otoczeniu sosnowego lasu, na najładniejszym osiedlu "Cztery żagle" w Ustce
Apartamenty nad morzem
Apartament "PRZYSTAŃ" - kuchnia
Ustka Apartamenty
Apartament "POD SOSNAMI" - aneks kuchenny

Przeczytane dla Was

2012-06-26

W tym roku "Dni Morza" w Ustce

będą organizowane przez Dwumiasto Słupsk-Ustka

 

W najbliższą sobotę (30 czerwca) na promenadzie w Ustce odbędzie się "Inicjacja sezonu letniego" . Początek o godz. 16.

Radni obu miast postanowili odkurzyć ideę "Dwumiasta". Wskazuje na to chęć wspólnej organizacji Dni Morza. Sama idea, z moich nieregularnych obserwacji, nie żyje życiem prawdziwym lecz utajonym i bliskim letargu, od czasu do czasu pobudzanym takimi inicjatywami, jak ta.

Z kolei Dni Morza, dawniej bardzo hucznie obchodzone, z czasem zaczęły przypominać raczej szkolny apel. 

Program składający się głównie z występów tanecznych i muzycznych Słupskiego Ośrodka Kultury, Młodzieżowego Centrum Kultury w Ustce i Domu Kultury w Ustce również daje do myślenia. Prezentacja talentów uzdolnionej młodzieży ze słupskich i usteckich szkół nie jest w stanie zelektryzować tłumów. Nie zastąpi też "gwiazdy wieczoru" w postaci jakiejś znanej postaci show-biznesu, która mogłaby, wzorem lat ubiegłych, skłonić mieszkańców Słupska do tłumnego przyjazdu do Ustki. Widać, że ani radni Ustki, ani Słupska nie chcieli na ten cel nadwyrężać miejskiej kasy. Pozostaje mieć nadzieję, że pogoda wesprze występującą młodzież i nie pozwoli się nudzić turystom przebywającym w tym czasie w Ustce.

Pomimo skromnego programu warto przyjść w tym czasie na promenadę. Może będziemy mieli okazję obejrzeć następców dzisiejszych gwiazd?

Kto wie?

A przy okazji będzie można zażyć popołudniowego spaceru brzegiem morza.

Szczególnie, że będzie się to przecież działo w przeddzień finałowego meczu EURO 2012. Ten wieczór dla większości będzie stracony z punktu widzenia zdrowia.

Badania pokazują bowiem, że przy takich okazjach jemy i pijemy zdecydowanie za dużo i to najczęściej niezdrowych rzeczy.

Do zobaczenia na promenadzie!