Ustka apartamenty
Apartament "PRZYSTAŃ" - 200m od promenady i plaży po wschodniej stronie w Ustce
Apartamenty Ustka
Apartament "POD SOSNAMI" - w otoczeniu sosnowego lasu, na najładniejszym osiedlu "Cztery żagle" w Ustce
Apartamenty nad morzem
Apartament "PRZYSTAŃ" - kuchnia
Ustka Apartamenty
Apartament "POD SOSNAMI" - aneks kuchenny

Przeczytane dla Was

Ulica Żeromskiego w Ustce już niebawem zmieni swoje oblicze

 
 
2012-03-13

Kolejna inwestycja w Ustce została zakończona

Ulica Żeromskiego przebudowana

Ponad rok temu informowałem odwiedzających strony naszych apartamentów w Ustce, że władzom Ustki udało się zdobyć pieniądze na przebudowę ulicy Żeromskiego. Pozyskano na ten cel z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ponad 838 tys. zł.

Dziś również te prace zostały już zakończone. Na całym, prawie trzystumetrowym odcinku ulicy położono nową, brukowaną nawierzchnię. Taką jaka wcześniej pojawiła się na ulicy Chopina czy ul. Marynarki Polskiej. Zachowano taki sam styl bruku i elementów małej architektury: ławek, koszy na śmieci, krat pod drzewa ze stali i żeliwa.

Dzięki realizacji tego projektu również ten fragment miasta nabrał nowego wyrazu. Z roku na rok tych fragmentów jest coraz więcej. Oby władzom miasta starczyło konsekwencji, a Unii Europejskiej pieniędzy na dokończenie tego bardzo ważnego dla Ustki przedsięwzięcia.

Jeszcze kilka lat tak intensywnych prac i całe centrum starej Ustki przekształci się w piękne, zadbane miasteczko, które będzie perełką wśród podobnych na wybrzeżu Bałtyku.

Wówczas bez wątpienia będzie zasługiwało na miano kurortu.